Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tudom, ezernyi ilyen kérdés...

Tudom, ezernyi ilyen kérdés van már, de 15 éves csajként még nem késő énekelni, pontosabban screamelni tanulni?

Figyelt kérdés
Szeretnék megtanulni screamelni vagy hörögni,csak nemtudom hogy hol kezdjem.Tudom hogyan kell,csak attól félek,hogy rosszul fogom csinálni,akkor elcseszem az énekhangom,azt meg nagyon nem szeretném,mert akkor lemondhatnák a kórusomról.

2012. szept. 14. 21:27
 1/5 anonim válasza:

nem keso. menj el 1 enektanarhoz

majd o segit neked. mert egyedul eleg nehez es kockazatos tanulni ... sok sikert

2012. szept. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak nem olyan könnyű screamo tanárt keresni....Sőt,egyenesen lehetetlen,mert aki éneket tanít,az csak ilyen Celine Dion féle dalokat tanít,semmi rockot...akiket meg ismerek és tudnak screamelni/hörögni azok nem tanulták,és hallom a hangjukon is,mikor beszélnek,hogy fáj nekik és egyszerűen alig bírják anélkül hogy elmenjen a hangjuk.És erre a sorsa meg nem akarok jutni.
2012. szept. 14. 21:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Aki profi, az nem torokból hörög, hanem gyomorból, így nem cseszi szét a hangját
2012. szept. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a legjobb korban vagy, hogy elkezdj bármilyen énektanulást, ugyanis kábé most áll be a végleges hangfekvésed. Viszont screameléshez mindenképpen keress tanárt, tudom, hogy nehéz, de muszáj, mert egyszerűen tönkremegy a torkod, a hangszálaid, ha nem a jó technikát használod, amit sajnos csak tanár tud megtanítani.
2012. szept. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem például John Tardy, és Barney Greenway se jártak tanárhoz...
2012. szept. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!