Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » LTD MH-50-ben érdemes hangszed...

LTD MH-50-ben érdemes hangszedőt cserélni?

Figyelt kérdés
Hosszabb távra fogom megtartani, kb. 5-6 évig meglesz (H-1001-re vagy ESP Formulára cserélem majd csak le). Nem tudom azonban eldönteni, hogy vegyek-e, vagy megtartsam a gyárit.

2012. szept. 15. 17:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Miért akarod kicserélni és milyenre?

Nyilván attól is függ, mennyire ad jobb hangzást és mennyibe kerül.


Azt kell átgondolni, hogy amennyit ráköltesz, az megéri-e az elért eredményt.

2012. szept. 16. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél bele EMg-t, annyira jó az alap gitár, hogy megérné rákölteni azt az összeget.
2012. szept. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A helyzet, hogy nem igazán vagyok EMG szerető, inkább a SD-eket szeretem, de valahogy az egész gitár karaktere EMG-k után könyörög :D Előző gitáromban (Yamaha EG-112) cseréltem volna hídnál SD-re, de inkább vettem helyette ezt (40k volt), és ha már hosszabb távon tartom meg, az a ~30-35k tulajdonképp belefér. De nem vagyok benne biztos, hogy a gitár fája jó annyira, hogy a SD-ből vagy még akár az EMG-ből kihozza azt a jó hangot amiért venném.
2012. szept. 17. 08:08
 4/5 Shazeen ***** válasza:
Próbálj Aktív Sd-hangszedőt. Azok is jók bele, ha aktívban gondolkodsz.
2012. okt. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Passzívban gondolkozom mindenképp. És a SD honlapjáról letölthető hangminta alapján kiráz a hideg az aktív hangszedők hangjától.

Ja, és TB4, TB5 vagy SH12 lesz a hídhoz, attól függ a választásom, hogy melyik lesz használtan :D Ha egyik sem akkor a Screamin' Deamon.

2012. okt. 27. 08:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!