Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Letöltöttem a youtube-ról jó...

Letöltöttem a youtube-ról jó néhány számot. Most"felraktam "cd-re (vadonatúj cd re vadonatúj cd lejátszóval) Néhány szám viszont csak félig van rajta a cd-n, Miért van ez? Hogy lehetne elkerülni, hogy ilyen előforduljon? Le lehet a cd-t törölni?

Figyelt kérdés
2009. júl. 31. 17:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem azért mert ahogy a számot elmentetted túl hosszú a neve. Csak tegyél egy próbát hogy pl. csak az előadót és a szám címének a kezdőbetűjét írod be.
2009. júl. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Kedves Válaszadó

Nagyon szépen köszönöm,de még mindig szeretnék arra is választ kapni,hogy lehet e cd-t törölni.Nagyon fontos lenne.Kérlek szépen,ha tudsz válaszolj,erre is.Nagyon szépen köszönöm.

2009. aug. 1. 07:54
 3/4 A kérdező kommentje:
És ha csak az előadót írom be,az baj?Akkor sem lesz jó,vagy,akkor már sikerülnie kell?
2009. aug. 1. 14:22
 4/4 anonim ***** válasza:
a cd-t akkor lehet letörölni ha újraírható (CD-RW)
2009. aug. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!