Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Honnan tudnám letölteni a...

Honnan tudnám letölteni a Lamar pánsíp zenét?

Figyelt kérdés
2008. máj. 16. 09:12
 1/2 anonim válasza:
torrent site-okokn rákeresel,publikusokon és nonpublikon, a google rengeteg ilyet dob ki. A másik megoldás a DC, hátha valakinek meg van. A harmadik hogy rákeresel youtube-on, és ha fent van akkor felveszed egy programmal, mint pl. wavelab, vagy bármi amivel hangot tudsz felvenni a gépedről. A mikrofon bemeneti jelet Stereo mix-re állítod a hangbeállításoknál, és mehet a felvétel.
2008. máj. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
tudopm hogy nem mos tlett feltéve a kérdés,dea zért hátha érdekel mást is. én nemtaláltam sehol sem:s ezért a limewire letöltő programot szedtem le és oda írtam be hogy pan pies illetve panflute és georghe zamfirt így hozott ki jó párat de ezekkel googlebn is lehet még oróbálkozni
2009. ápr. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!