Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ki az, aki járatos a Cubase...

Ki az, aki járatos a Cubase használatában?

Figyelt kérdés
Nagyon sok segítség kéne. :D

2012. szept. 22. 12:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Én.
2012. szept. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja, hogy nagyon sok segítség kéne. Akkor nem én. :)
2012. szept. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha a Steinberg Cubase zeneszerkesztőre gondolsz, akkor vannak javaslataim. Én is belenéztem, kb. egy évvel ezelőtt,hogy miről van szó. Találtam torrenten videó oktató filmeket a Cubase-ről, asszem az 5 ös verzióról, sokat tud segíteni az biztos. Ilyeneket keresgélj, how to use Cubase, instructions, satöbbi.. Erre nekem bejött. DE!

A lényeg,hogy a Cubase az egy modern kori hangszer, átvitt értelemben olyan mint egy gitár. Megtanulod kb. kezelni, tudod hogy milyen opció mire való benne, az annyit ér, mint hogy tudod,hogy hogyan fogj meg egy gitár, hogyan kell a húrokat pöngetni csak simán ,és ennyi. DE!

Zenei szakértelem és zenei kreatívítás= zenésznek kell lenni hozzá + komoly zenei felszerelések is jó ha vannak hozzá, csak akkor lesz élvezhető zenének nevezhető mű a kreálmányodból. Ezek alapvető feltételek hozz.

Én is kb. megértettem anno hogy mi mire jó benne, de nem vagyok zenész, nincs zenei kreativitásom, így még samplerekből sem tudtam benne egy nyamvadt számot sem összerakni. Bonyolult. Csak azért írtam, hogy ezeket vedd figyelembe, bár nem tudhatom,hogy te mennyire vagy jártas a zene világában alapból.

2012. szept. 25. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!