Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tudtok olyan oldalt, ami...

Tudtok olyan oldalt, ami zenével foglalkozik?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok, ahol lehet pl. zenéket hallgatni, megosztani, kérdezni, ott beszélni róla, hogy kinek mi tetszik, mi a véleménye xy együttesről/zenészről stb Olyan mint egy fúrum vagy hasonló.. Meg esetleg az együtteseknek/zenészeknek adatlapszerűség.. nem tudom annyira megfogalmazni jól, szval bocsi, és a válaszokat előre is köszönöm :)

(Ja és ha lehet akkor inkább a Rock vagy ilyesmi legyen ott több, ne pedig a pop..)



2012. szept. 22. 17:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Youtube- elég hasznos szokott lenni ilyen téren. Bár néha az agyat is lehet használni: [link]

De ha ez sem segít akkor nyiss blogot

Sok sikert

2012. okt. 7. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2012. okt. 7. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ja.. Youtube.. Meg van róla a véleményem.. Meg angolul sem tudok valami jól..

Gondoltam már google-ra, de úgy voltam vele, hogy itt hasznosabb választ kapok, esetleg tudnátok olyat, ahova ti is gyakran felnéztek stb.

Nem, de most látom. :) de nem pont ilyesmikre gondoltam, hanem ily en hír féleségekre..

Köszi.:)

2012. okt. 7. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!