Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik ez a szám? Nagyon-nagyo...

Melyik ez a szám? Nagyon-nagyon fontos!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Se a címét, se az előadóját nem tudom sajnos, de nagyon kéne! Szóval ha valaki esetleg ennyiből rájön, légyszi vagy mondja meg a címet és az előadót, vagy linkelje!

Szóval szerintem török, indiai vagy arab dal, de inkább a törökre tippelnék. Elég régi, 90-es évek vagy 2002-2003 körüli lehet. Egy csaj meg egy pasi énekelnek benne, pörgős a dal és van benne valami tigrisüvöltés szerű is. Meg egyszer bemondja a pasi angolul, hogy "come on!". Ennyit értek belőle. :D

Az X-Faktorban is volt, nem énekelte senki, csak amikor bemutatták az egyik jelentkezőt, akkor szólt a háttérben, ha megtalálom esetleg a videót, akkor majd linkelem.

Segítsetek légyszíves!!!

Előre is köszi, ha valaki tudja!



2012. szept. 23. 16:37
 1/3 Diego93 ***** válasza:
2012. szept. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jaj, köszönöm köszönöm köszönöm!!! Ez az a szám! Nem hittem, hogy ennyiből valaki fel fogja ismerni, úgyhogy megörültem neki! Köszi még egyszer! :)
2012. szept. 23. 16:58
 3/3 A kérdező kommentje:
Amúgy csak még egy utolsó kérdés! Ez a szám egy feldolgozás vagy ennek van egy feldolgozása? Mert az biztos, hogy van egy ugyanilyen szám is, csak nem tudom, hogy melyik a másik. :) Abban tuti, hogy van valamilyen tigris vagy más nagymacska üvöltés. Szerintem a "come on" helyett a dalban. Gondolom amúgy, az a régebbi. Ha valaki esetleg azt is tudja, akkor mondja meg légyszi! :)
2012. szept. 23. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!