Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tizenévesek, ti szeretitek,...

Tizenévesek, ti szeretitek, hallgattok ilyen zenéket? (pl. Guns n' Roses, többi lent)

Figyelt kérdés

Guns n' Roses

Bon Jovi

AC/DC

Metallica

Aerosmith

Nirvana


2012. szept. 24. 21:04
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem és hallgatom is.\m/
2012. szept. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Én 19 éves lány vagyok. 14-15 éves korom óta hallgatom a fent leírt előadókat. Néha megunom őket, aztán megint rongyosra hallgatom a számaikat, közben nosztalgiázom. Nem mondanám magam rockernek, bár régebben úgy öltöztem. Most is rengeteg fekete holmim van, csak közben nőiesebb lettem és boldogabb. Véget értek a tini éveim és lenyugodtam. Ennek ellenére nem vetem meg a jó muzsikát és előszeretettel hallgatom!


(Steven Tyler még most is igen szexi és beindulok tőle, akárhányszor a hangját hallom. Nem lehet nem szeretni!!!....Kurt Cobain és Axl Rose pedig álmaim pasijai voltak! Azért a posztereket még mindig nem szedtem le az ágyam mellől...)


...de miért kérdezed?

2012. szept. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

És Edda?

Én 18 éves lány vagyok, és nagyon sokat hallgatom őket.

Azért kérdezem, mert a legtöbb mai tizenéves cikinek tartja hallgatni, és kíváncsi vagyok, hogy hányan vagyunk, akik szeretik és értékelik az igazi zenét, amit még hangszerekkel játszottak.


Én is úgy vagyok vele, hogy hallgatom hallgatom, aztán néhány hónapra abbahagyom, utána megint előveszem, és nem tudom abbahagyni :)

2012. szept. 24. 21:23
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
17 vagyok, lány, és nem csak hogy imádom hallgatni a felsorolt előadókat, de még gitározni is jól esik némelyik számot :)
2012. szept. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
93%
NANÁ! én nem szoktam megunni őket azaz hallgatom mondjuk az Eddát... vagy akármilyen más rock ot akkor jön valami új amit találok akkor már hallgatom azt is meg az eddát is.. ha megint jön egy új akkor megint egyel többet halgatok vegyesen:D
2012. szept. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Jó ezeket olvasni.


31F

2012. szept. 25. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
11%

Max Hollywood Undead, esetleg Linkin Park. De az is elég határeset...

Electro House, Moombathon, Complextro, Drumstep, Drum n' Bass, Dubstep, Trance, EDM - ilyeneket hallgatok.

15 / F

2012. szept. 25. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Persze! A szüleim folyton ezeket (meg még persze többet) hallgattak. És én is nagyon megszerettem. Persze a sok LMFAO fan beszólogat folyton de én lesz*rom.


14 f.

2012. szept. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Engem Guns N' Roses kórosnak neveznek.De mindet szeretem amit írtál és még többet is.14L
2012. szept. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Guns n' Roses egyik kedvencem, Bon Jovi-t nagyon rühellem, az AC/DC pár szám erejéig jó, de töményen nem szoktam hallgatni, Metallica-tól szintén csak pár számot szeretek, Aerosmith-t meghallgattam, de nem tetszett, a Nirvana-t imádom. 16l
2012. szept. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!