Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Zenei szerkesztőprogramot...

Bneon05 kérdése:

Zenei szerkesztőprogramot tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
Zenével foglalkozom (nem profiként) és olyan programot keresnék amivel ki tudom vágni a zenéből a vokált (éneket) Próbáltam már fl studiot, nem tudom hogy az alkalmas-e erre... tudnátok ajánalni programokat? Az is lényeg lenne hogy utánna tudjak dolgozni az anyaggal (vágás, stb).
2012. szept. 24. 21:58
 1/6 anonim ***** válasza:
énis régóta keresek már ilyen programot, de nem találtam még... nekem is jóljönne egy név
2012. szept. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én a helyetekben talán az Audacity-t nézném meg. Nem ismerem a képességeit, mivel bazi sok van. De ingyenes, és magyarul is egész jól elvan.
2012. szept. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az Audacity képes eltávolítani vokált, azonban a vokált nem tudod kiszedni belőle (úgy, hogy csak a vokál marafjon nem lehet).
2012. szept. 25. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az éneket nem lehet kivágni a zenéből. Azok a megoldások, amik erre a célra készültek, egytől egyig tönkreteszik magát a zenét is.
2012. szept. 25. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

jobban jarsz, ha keresen instrumentalt az adott zenebol. Kilehet szurni amugy, de ket lehetoseg van: Vagy nagyon sok a veszteseg a zenebol is,de tiszta a vegtermek, vagy zajos lesz a kiszuretlen vokal miatt a kapott zened, de megmarad minden hang az alapzenebol.

Ha ilyen otletem tamad, mikor zeneket csinalok, akkor elso az instrumental, vagy karaoke verzio keresese. Ha nincs akkor keresek midit az adott zenebol es az emlitett FL Studioval megprobalom eltalalni a szintiket. Alatalaban sikerul, mert vst szintikbol ozon van. A legrosszabb es legmelosabb, ha midi sincs. Mert akkor marad a szetvagas looponkent es lehet lekottazni, valamint ugyanugy megkeresni a szintiket hozza.

2012. szept. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :D
2012. szept. 25. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!