Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ibanez GRG170 DX tipusú...

Ibanez GRG170 DX tipusú gitárrol írnátok véleményt? Tapasztalatokat? ( lehetőleg olyanok írjanak akinek van/volt is ilyenje, vagy nagyon jól ért a gitárokhoz)

Figyelt kérdés
A tremoló használható? Milyen zenéhez a legjobb? Mennyire minőségi? Jól van összeszerelve? megéri? ár/érték arány? hibái és előnyei?
2012. szept. 25. 12:31
 1/2 anonim válasza:

Az Ibanez mindenféleképp jó választás!

Az első gitárom Ibanez EX140-es volt, amit a mai napig használok és fent említett szerintem csak jobb lehet.

Ezt a típust kezdőknek tudom ajánlani és aki a tremoló részét el tudja felejteni, mert sajnos arra csak nagyon kismértékben használható.(elhangolódás miatt)

Ha a pénz nem akadály, akkor viszont más kategóriát javaslok.

A mostani gitárom egy Cort X-Custom HT, ami már üti a határt.

Persze lehet ebben még felfelé menni, de ha Ibaneznél maradunk, akkor az RG350, RG370, S420 is már jó választások.

2012. szept. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen gitárom van! Én nagyon szeretem (kezdő vagyok), nincs vele problémám, bár nyilván egy profibbnak jobb kell meg egy sokkal rutinosabb gitáros nem úgy játszik rajta mint én, de nekem megfelelő!
2013. jún. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!