Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Rapper szeretnék lenni! Hol...

TigerHD kérdése:

Rapper szeretnék lenni! Hol kezdjem?

Figyelt kérdés

Egész jó vagyok zenei alap készítés terén!Régi vágyam hogy rapper legyek!Nincs ötletem miket írjak egy szövegbe!Rímekbe meg nem nagyon vagyok jó.Kérlek segítsetek!!!!

14/F

(Bunkó kommenteket ne írjatok !!! Thx)



2012. szept. 25. 21:32
 1/5 anonim ***** válasza:
95%

Az ,hogy milyen zenei alapokat készítesz és ,hogy rappelsz nem tartozik össze. Persze van egy jó alap az előrébb visz, de ha nem vagy jó a szövegalkotásban akkor nem lehetsz rapper, sokkal kisebb bűn lenne ha alapot nem tudnál készíteni.


Ha nem megy alapból, meg kell tanulni, ezt csak sok gyakorlással fogod elérni. Olvass sokat fejleszd a szókincsedet és írj amennyit csak tudsz. Kezdetnek elég ha csak a gondolataidat írod le, aztán később megpróbálod formába önteni a kettőt. Ez nem olyasmi amit fél év alatt megtanul az ember szal kitartást.

2012. szept. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :)
2012. szept. 26. 05:51
 3/5 Atomnindzsa ***** válasza:
100%
Olvass híreket, vagy könyveket hogy legyen témád, esetleg nézz filmeket. Olvass verseket, szerintem abból is sokat lehet tanulni. Egyet értek az első válaszolóval, fejleszd a szókincsed, ehhez is jók, amiket leírtam. Hallgass sok zenét, ezekből zenéhez is kaphatsz ötletet, vagy csak elindítanak benned valami érzést, ami megihlet. Az AKPH és Dopeman is sokféle zenét hallgatnak és otthon vannak sok témában, Gangxta sok latin-amerikai meg maffia-film témát használ, a DSP a saját kis lakótelepi magyar valós életükről nyomják. Találd meg azt, ami megihlet és akkor el tudsz indulni egy vonalon.
2012. szept. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
93%

tudod, ha már az elején ennyire nem tudsz elindulni, az elég rossz kezdés. én egy szűk féléve rappelek, de téma mindig volt. hallgass rengeteg zenét, minél több stílust. szókincs szintén nem árt, olvass sokat. ami a rímeket illeti, ha freestyleozol, az sokat fejleszti a rímelési készséged, hogy milyen gyorsan találsz rímet. eleinte a rímszótár.hu is segíthet. az, hogy alapokat készítesz, szintén jó, hisz fejleszti az ütemérzéket. személy szerint ezzel van/volt legtöbb dolgom, megtalálni a jó flow-t.

ha rappelsz, elküldhetnéd a szövegeid, érdekelne, majd igyekszem segíteni. /monochrome kukac hiphopfan.com/

aztán ha jól megy, majd tolhatunk közöset. béke! 15f

2012. szept. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A rapper életet nem tanulni kell egy érzés ha a heverjaidal hülyéskedésből rappcsatázatok szerintem az fejleszt :))
2012. nov. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!