Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Fender gitárt szeretnék...

Fender gitárt szeretnék venni, akinek van, válaszolna a kérdésemre?

Figyelt kérdés
ezt néztem ki, de nem tudom,hogy jó választás lenne-e. tábortűzi,otthoni,saját magam szórakoztatására kellene,tankcsapdát és ehhez hasonlót játszanék vele. melyik lenne a tökéletes?tudnátok segíteni,linkelni?az a baj,hogy egyáltalán nem értek hozzá.. 6 húros kell egyáltalán?! most fogom elkezdeni.. színileg minden féle képpen feketét szeretnék. előre is köszönöm:)! [link]
2012. szept. 28. 20:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Ismerősömnek ilyen van, a leírt célra tök jó. Minőségre is ott van, meg nem is olyan drága. A leggyakoribb a 6 húros gitár, a legtöbbe azt használnak, és szinte mindenki azon tanul. Én személy szerint nagyon szeretem a 12 húros hangját is, de azt sokkal nehezebb lefogni a plusz húrok miatt, meg egy tankcsapda-számhoz nem is nagyon illik.
2012. szept. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!