Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek megtanulni zongorá...

Szerintetek megtanulni zongorázni úgy, hogyha nem járok zenesuliba? (többi lent)

Figyelt kérdés
hanem mondjuk segítenek egy kicsit néha elmagyaráznak egy két dolgot..? szerintetek sikerülne? ABC-s hangokat tudom, kottaolvasás gyakorlással belejönnék abba is :) szóval szerintetek lehetséges? vagy annyira létfontosságú lenne a zenesuli?

2012. szept. 28. 21:15
 1/5 10inchhero ***** válasza:
hát, szerintem azért zongorához nem árt, bár biztos azt is meg lehet tanulni akár egyedül is. Én basszusgitáron "tanultam meg" egyedül, de egy bizonyos szint után már én is úgy érzem, hogy kéne egy tanár, ha fejlődni szeretnék.
2012. szept. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát szerintem sokat segít egy tanár aki ért hozzá mert ha esetleg nem értesz valamit akkor ő elmagyarázza mást meg ha megkérdezel akkor az nem tud mit mondani.Valószínű hogy egy kézzel hamar megtanulnál de kétkézzel már nem fog menni.Tudom mert bár én trombitán játszom,megakartam tanulni zongorázni is de nem ment.:S
2012. szept. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha a hangok meg ezek mennek akkor egyedül is megy de könyeb tanáral szerintem :D
2012. szept. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én magam jártam zenesuliba, és szerintem úgy könnyebb, és valamivel egyszerűbb lenne, de van egy ismerősöm, aki tanár nélkül tanult meg, és naaagyon jól megy neki, úgyhogy csak vágj bele, és meglátod mi lesz! :)

12/L

2012. szept. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat :) + azt is hogy normális válaszokat adtatok :)
2012. szept. 29. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!