Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen elektromos gitárt vegyek?

Milyen elektromos gitárt vegyek?

Figyelt kérdés

Elektromos gitár szeretnék, mégpedig olyat, ami sok műfajban és technikában (pop, rock, jazz, blues, metál, ritmusgitár) megállja a helyét. Én Epiphone Les Paul Standard-ben gondolkodom, de ha valaki tud ilyen árkategóriában (maximum kb. 130 ezer forint) másféle ezeknek a szempontoknak megfelelő gitárt ajánlani, kérem szóljon. A másik variáció, hogy ennyi pénzért vennék használtan egy Epiphone Les Paul Custom-ot. Melyik a jobb megoldás? Ami biztos, hogy ez a Les Paul-os forma mindenképpen jobban tetszik, mint bármely másik.


Szerencsére olyan problémám nincsen, hogy kezdő lennék, mivel több, mint öt éve játszom klasszikus gitáron, és más hangszereken is eljutottam (fuvola, zongora, szaxofon, stb.) lég magas szintre.



2012. szept. 29. 17:29
 1/4 anonim ***** válasza:

legfőbbképp olyat vegyél ami neked tetszik, amit leírtál az jó. de most azzal, hogy megkérdezted és felvetünk egykét új gyártot most neked nem jutsz előrébb.

de ha ígynézzük ennyiért már én inkább az Ibanez és a Cort tájékán nézelődnék.

2012. szept. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ibanezt biztos nem vennék ennyiért. A Cort jó ötlet. Les Paulban ilyen árban még a Vintage V100-asok nagyon jó gitárok. Amúgy jó az Epiphone, az is jó választás.

Ballagj el egy hangszerboltba és próbálj ki többfélét. Hidd el sokkal könnyebb lesz dönteni és mellényúlni is nehezebb.

2012. szept. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én egy cort zenox z-42 eset javaslok egyik legjobb gitár :D hangzása nagyon dögös . nekem volt epiphone gibsonom epiphone lespaulom gibson les paulom de a corz volt az ami igazán bejött ma már 18 gitárom van de általába fellépésekhez cort-ot viszem .
2012. okt. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
killixx XDDDDDDDDD ISTENEM TE AKKORA KAMUGÉP VAGY SÍROK RAJTAD KÖSZI H MEGSZÜLETTÉL :D :D :D
2013. febr. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!