Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tudtok linkelni metallica...

Tudtok linkelni metallica dalszovegeket angolul-magyarul?

Figyelt kérdés

2012. szept. 30. 08:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Itt az összes angolul és magyarul is: [link]
2012. szept. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
szart nem linkelek!
2012. okt. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A METALLICA NEM szar a justin bieber az SZAR ès sp is SZAR ès a tàrsai mind SZAROK
2012. okt. 24. 18:35
 4/5 anonim válasza:
Igy van haver a Metallica,a Megadeath,a Motorhead,a Led Zeppelin....stb. ez mind zene ök tettek az asztalra valamit!Külömben is a mai zenében márcsak a metál tud csinálni valamit!!! \m/
2012. dec. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

az a zene amit HANGSZEREKKEL játszanak nem csak gombokat tekerget és tuctuccol. Ezek zenék: METALLICA

IRON MAIDEN

PANTERA

TANKCSAPDA

POKOLGÉP

KALAPÁCS

GAMMARAY

JUNKIES

ALVIN ÉS A MÓKUSOK... stb.

Nem zenék

tuc tuc szerintem ezzel mindent elárultam. justin bieber meg ilyenekhez hasonlók

szerintem az az IGAZI ZENE amit IGAZI HANGSZEREKKEL tehát gitár, dob, bass gitár, saxophone. még igazi zene: jazz, rock, metal mindenfajtája az utolsó kettőnek ja ugye ha már Alvin és a mókusok akkor punk, hardcore. A METALLICA nem szar. az egyik LEGJOBB eggyüttes a világon. Metallica dalszövegek

vagy amit az 1# linkelt.

2014. ápr. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!