Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Videót szeretnék készíteni a...

Videót szeretnék készíteni a volt osztálytársaimnak, ezen belül a barátaimnak. Ajánlanátok zenéket, hogy mi mehetne a videó alatt?! Lehet magyar is, meg külföldi is.

Figyelt kérdés
2009. aug. 4. 14:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Most hirtelen, ilyen sírós-búcsúzós dal jutott eszembe, nemtom milyenre szeretnéd a vidit. Keress rá youtube-n, meglátod, nem az a zúzós metál... :) 15f


Pokolgép - A túlsó part

2009. aug. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A mi videónk alatt az Emberektől a Száz út volt
2009. aug. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát ami azt illeti,kevésbé szeretnék iylen szomorú zenéket alátenni,mert akkor mindenkinek elmegy a videótól a kedve. :D De azért köszi a válaszokat! :)
2009. aug. 5. 15:47
 4/6 anonim ***** válasza:

Akkor mehet alá a SOAD - bounce (pogo) :D


Na jó, poént félretéve szerintem fogalmam nincs hogy mit tegyél alá. Milyen stípusút szeretnék? 15f

2009. aug. 6. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Háát,ez a szám kicsit pörgős lenne :P ..Hát én igazából olyan zenékre gondoltam mint pl. Nickelback-Photograph Bartók Eszter-Búcsúdal ezek oylan szomorúbbak...de pl a Jóbarátok zenéje, az Ott leszek..meg a Red Hot Chili Peppers-től mondjuk a Snow..ezek már vidámabbak..ilyesféléket gondoltam. :)
2009. aug. 6. 13:13
 6/6 anonim válasza:

Bullet For My Valentine-Forever And Always.

Skillet-Wishpers In The Dark.

A Static Lullaby-Toxic.

Cradle Of Filth-Temptation.

Unsun-Wishpers.

Pillar-Epidemic.

Tessék,pár zeneszám.:D

2009. aug. 7. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!