Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Amerikai rapperek közül kiket...

Amerikai rapperek közül kiket érdemes hallgatni?

Figyelt kérdés

Egyre jobban kezdem megkedvelni az amerikai rappet, facen ismerősök mindig postolnak ki 1.1 jót, de én ott leragadtam hogy 50cent meg 2pac..régebben nem szerettem az amcsi rappet, ezért nem is foglalkoztam velük, meg sok az ilyen egyhangú dallamtalan szám. Jobban szeretem a kicsit hip-hoposabb, dallamosabb zenéket, meg amihez kapcsolódik amolyan "feeling".

Köszi!


2012. okt. 4. 22:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Eminem nagyon ott van!! Főleg a régebbi számait ajánlom,

tanulhatsz is belőle!! :) 50 cent is jól tolja, 2pac meg egy igazi legenda!! Snoop dogg-nak is inkább a régi számaiért vagyok oda, van még DMX és Dr. Dre ők is nagyon jók!!!

2012. okt. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Eminem. Sok számában énekel is. Ha a dolog érdemi részét nézzük, akkor jelenleg kb csak őt érdemes hallgatni... ugyanis ő az egyedüli mainstream rapper, aki nem a k*rvákról, a nőkről, és a pénzről énekel... nem a vagyonával vág fel, nem műgengszter reppet tol, nincsenek a klipháttérben nagymellű nők. A szövegei igazak, valódiak, ugyan azt a színvonalat hozza 15 éve. Szóval ő az, ait Érdemes, ha már ezt a szót használtad.
2012. okt. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
DMX nagyon tuti :)
2012. okt. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

DMX

50

Wiz Khalifa

Snoop

Eminem

Lil wayne

Rick Ross

2012. okt. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Néha ezért Eminem is odateszi magát és tol néhány csajozós számot. Pl Superman, Shake that, Ass like that és stb.

De ő pont azért ennyire szerethető, mert sokfajta zenét hallani tőle, ő mindenből ki tudja hozni a legjobbat, tök mindegy mi a dal témája!! :P

2012. okt. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Death Grips

bár ez too deep for you

2012. okt. 5. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

NAS szövegi lenyűgözőek, ő a legjobb a mystream-ben. Eminemet csak a tinilányok és az érzelgős fiúk hallgatják, régen még tudott zúzni, de most már csak rinyálni -_-"

Tehát NAS a jó választás, ha csupán a szöveg miatt hallgatsz rapet. Én az a fajta vagyok, aki azért szereti a hip-hop oldalát is a dolognak, ezért hallgatok olyan rapeket is, amelyeknek nincs komolyabb illetve mélyebb mondanivalója, de a kisugárzásuk és a zenei aláfestésük fantasztikus bulizni és táncolni.


A kedvenceim:


1. Busta Rhymes

2. NAS

3. Lauryn Hill (ő női rapper és énekes, aki utolérhetetlen)

4. DMX

5. The Notorious B.I.G

6. 2pac

7. Ice Cube

8. The Game

9. Xzibit

10. Twista

2012. okt. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem azért Flo Rida is jól nyomja:D
2012. okt. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A legjobb élő rapper az Eminem. Igaz, hogy a Recovery az én szememben nem jött össze, de a többi nagyon ott van. Ha van szabadidőd érdemes meghallgatni mindet.

A második kommenten meg elmosolyogtam magam, hatalmas fan lehetsz, ha nem hallottál még qrvákat osztó számot Eminemtől :D Egy kis segítség: http://www.youtube.com/watch?v=JXi3dFBE18c

Akik meg azt mondják, hogy nyálas az egész ember, azoknak javaslom, hogy rágják át magukat legalább a Marshall Mathers LP vagy az Eminem Show albumain :)


Na de folytatva a választ Dr. Dre-t is nagyon ajánlom. A The Chronic 2001 a világon a legjobb album az én szememben :)


Aztán akit eddig kihagytak az The Game. Annyira nem ismerik sokan a nevét Magyarországon, de érdemes utánanézni. Arról nem is beszélve, hogy a Game ft. 50 Cent számok azok verhetetlenek.

2012. okt. 7. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ja meg még pár előadót felsorolok akik szintén nagyon jók:

Nas, Biggie, DMX, Xzibit, Snoop Dogg (régi számai), Lloyd Banks, Busta Rhymes, Ice Cube, Eazy-e, meg persze 2pac és 50 Cent is, de a kérdező már tud róluk.

2012. okt. 7. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!