Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ti hogy birjátok nézni a viva...

Ti hogy birjátok nézni a viva tévét?

Figyelt kérdés
Mert, hogy borzalmas egy csatorna. szarabbnál szarabb, igénytelen zenék mennek csak rajta. És ez nem csak az én véleményem, ez tény. Tényleg nem tudom megérteni, hogy is tetszhet ez bárkinek 80< IQ-val.

2012. okt. 6. 09:39
 1/7 chrishu ***** válasza:
59%
Nem nézem. A Music TV-t néha nézem, mert ott még szokott néha zene is menni...
2012. okt. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Kb 7-8 éve hagytam abba a Viva tv nézését, addig volt jó műsor. Mostmár nincs is Vivánk... (hál istennek a digi-nek) Nem is hiányzik. Hétről hétre lejjebb ment a színvonala, bele se gondolok, h most hol járhat.

22l

2012. okt. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Borzalom! 100 éves kor alatt betiltanám a nézését (100 felett is csak kizárólag szülői felügyelettel!).
2012. okt. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

én még tv-t se nézek... semmiféle csatornát se.. max a discovery-t és annak csatornáit. egyszerűen hidegen hagy ezen a csatornán kivül minden. mindenből csak a szenny ömlik...

16/F

2012. okt. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az mtv sem jobb,ugyanolyan szenny szar mindkettő.Aki nézi,z úgysem fog itt neked választ adni,mert azoknak nincs agyuk.
2012. okt. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
legalább itt okos emberek vannak :~)
2012. okt. 6. 18:53
 7/7 anonim ***** válasza:
Én szoktam nézni :D Igazából Viván éjszaka-reggel, amikor csak zene megy, becsúszik ez-az, ami azért nem rossz. A nappali műsorsávok közt, sokkal kevesebb jó zenét nyomnak, nem értem, miért... Amikor kapcsolgatom a tv-t, és jó zene megy, akkor otthagyom. Meg néha háttérzajnak megy. De egyetértek, elég színvonaltalan úgy összességében
2013. jan. 19. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!