Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogy lazuljak el egy koncerten?

Hogy lazuljak el egy koncerten?

Figyelt kérdés

Egyik rockbanda koncertje lesz jovohonapban, amit mar nagyon vartam eddig is, aztan kerdezte az egyik irtohelyes srac, hogy megyunk-e egyutt. Persze, hogy igent mondtam.:D

A lenyeg, hogy regebben is csak egyedul jartam koncertekre, mert akkor igazan ki tudom tombolni magam, viszont ha tarsasaggal vagyok, akkor valami gaz van. Csak allok, es kb ennyi. Ami igazabol meg gazosabb.. Olyan kellemetlenul erzem magam, mivan ha beegek,engem neznek, stb..

Tehat;

Mi a fenet csinaljak majd, ha ott leszunk? Vagy hulye kerdes, de hogy "tancoljak"? :D


2012. okt. 8. 00:25
 1/2 anonim ***** válasza:

ugyan úgy ahogy egyedül vagy, ha rockkoncertről van szó, gondolom a fiu se bánná meg azt hogy hülyéskedtek.

szeméyl szerint énse bánnám ha olyan lánnyal lennék ilyen helyeken aki nem fél tombolni:D hisz a rockkoncert erre való.

2012. okt. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Igyál előtte 1-2 felest. Elég ahhoz, hogy felszabadulj. Csak ne vidd túlzásba.
2012. okt. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!