Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A mai modern zenék (dubstep,...

A mai modern zenék (dubstep, drum and bass, egyéb ehhez hasonlók) rossz érzést, néha félelmet keltenek bennem, vagy idegesítenek. De inkább a rossz érzést mondanám. Más is van így ezzel?

Figyelt kérdés
2012. okt. 8. 22:47
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
én szeretem az ilyen zenét,de megértem,néha én is érzem :D kicsit dárkos :D
2012. okt. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
31%
szeremcsére én a mai modern zenékre rá se keresek inkább ezzel megkímélve magamat.
2012. okt. 9. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

én is így vagyok vele, nem mindig tudom őket meghallgatni, pedig alapjáraton mindkettőt kedvelem. erősen hangulat kell hozzá.

szóval nyugi, nincs veled semmi baj:)

(...vagy mindkettőnkkel van valami:DD )

2012. okt. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
27%
ja, én már csak zajnak nevezem őket, nem foglalkozom velük. ha nem bírod, hallgass oylat, ami valódi zene. legyen az komolyzene minden mennyiségben, esetleg jazz, blues, népzene, ami tetszik.
2012. okt. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Najó,de nem is dupstepet kéne hallgass,hanem valami rendes elektronikus műfajt,mint house vagy trance.A dupstepet én se szeretem,főleg Skrillexet nem,pedig én szeretem az elektronikus zenét.
2012. okt. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a trance-már megbocsáss kedves utolsó-gagyi, unalmas ütemű tömegzene. Mindenki azt szereti. Amugy a kérdésre válaszolva: amikor szomorú vagy mérges vagyok, DJ Hidden-t hallgatok, iszonyat brutál dark dnb, segít levezetni a feszültséget,szeretem a változatos dob alapjait, a basszust meg a dallamokat az elején. Szinte úgy érzem, valami atomtámadás utáni világban menekülök a mutánsok elől xD felpörget/megnyugtat, szeretem a dark zenéket. És igényesek, a techno-fosoknál biztos igńuesebbek, csak nem felkapottak. Ahhoz kötélidegek kellenek :D igaz, néha én is félek, na akkor egyszerű neurofunk-ra váltok, ami azért lájtosabb. Melesleg én is csinálok ilyeneket 15/F
2013. jan. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Engem idegesítenek.De szerencsére sikerrel távol tartom magamat tőlük.
2013. okt. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!