Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ajánlanátok olyan zenéket,...

Ajánlanátok olyan zenéket, amelyeket többször felhasználtak filmekben betétdalként vagy főleg háttérzeneként?

Figyelt kérdés
Lehetne inkább ilyen híres zongora számok, klasszikus irányzat is, vagy vmi pörgős. :)

2012. okt. 15. 13:31
 1/4 anonim ***** válasza:
2012. okt. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ac dc you shook me all night long

AC/DC - Back In Black - Iron Man 2 Sound Track

vagy ami csomó kocsis filmben szokott lenni: Yellow- the race (refrénjét szokták betenni )

http://www.youtube.com/watch?v=LqoQHCNIKTg

2012. okt. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi, Linkin parkot, AC/DC-t szoktam hallgatni :D. ezeket ismerem, inkább valami olyan híres dalokra gondolok, amik klasszikusabbak, vagy valami ilyesmi. az Amazing Grace is tetszik, csak nem tudom megtalálni, melyik nő énekli ezt, amelyiket a filmekbe felhasználják pl.:)
2012. okt. 16. 19:01
 4/4 anonim ***** válasza:
A Mission: Impossible betétdala szentem elég ismert és sok újabb filmben hallottam már :)
2012. nov. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!