Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van olyan zeneszerkesztő...

Van olyan zeneszerkesztő program, amivel olyan hangzást érhetsz el, mint a rendes hangszereké? (gitár, bass, dobok, billentyű . Tehát nem a tuctuc-forma :D)

Figyelt kérdés
zene, rock, gitár, bass, basszus, basszusgitár, szerkesztő, zeneszerkesztő, effekt, hangszer, valódi, dob, billentyű, szinti, szintetizátor, zongora, metal, wah

2012. okt. 15. 16:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
sose lesz olyan...főleg a dob...persze ha van füled...
2012. okt. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Azért egy-kettőn hidd el, meglepődnél :) Persze nem profi lehallgató rendszeren kell egyesével a dobtesteket órákig összevetni. Egy mix-ben tökéletesen megállja a helyét a vst dob, mitöbb, sokkal könnyebb is dolgozni vele.
2012. okt. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
A Drums on Demand multitrack széria nagyon jó. 8 sáv tartozik minden ütemhez, az egyes dobmikrofonok külön szabályozhatóak, beleértve a teremhangokat is. Ezeket profi dobszettel veszik profi minőségben.
2012. okt. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Mondjuk az, hogy mivel könnyű dolgozni, elég egyedi izlés kérdése.

Én annak idején 1989-ben kezdtem MIDI szoftverekkel dolgozni és akkor is minden segítség meg leírás nélkül kellett megtanulni, de legutóbb, mikor a Reasont kellett volna használni, idegbajt kaptam tőle majdnem, annyira más a rendszer logikája, mint ami nekem bejön...


Gitárra az Ironaxe elég jó.

[link]

2012. okt. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
A Reason-t én is utálom. Csak itt-ott használom, de akkor is Cubase-n keresztül (rewire).
2012. okt. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 gepzene ***** válasza:

Lehet jó gitárszólót hegeszteni irodagéppel, csak hamarabb meg lehet tanulni gitáron azt a szólót! :) Meg aztán mi van, ha haver feltolja pár perc alatt, vagy ne adj' isten megtanítod magad gitározni is! :)


Ha a cél az, hogy a szerkesztésben, sound designban, na meg türelemben és alázatban szerzett jártasságodból adj kemény ízelítőt, akkor "egyszer az életben" lehet értelme egérrel húzgálni több sávon a NoteOn-okat, meg négy-öt CC lane-t vagy automatizációt uralni.

2012. okt. 21. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!