Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen akusztikus gitárt vegyek?

Halasi Péter kérdése:

Milyen akusztikus gitárt vegyek?

Figyelt kérdés
Még kezdő vagyok de nem szeretnék nagyon olcsó gitárt mert ügye "olcsó húsnak híg a leve" ahogy a mondás tartja.A gitárral lenne egy maximim 70 ezrrem.Ebben az árban mijen gitárt ajánlotok?

2012. okt. 16. 16:58
 1/3 anonim válasza:
Menj el egy kereskedőhöz és ő megmondja. Mutassa meg, kérdezd meg milyen aztán nézd meg a neten mennyit ér, nem tudni sose hogy igazat mondanak e. Spanyol gitár után is érdeklődj, vannak nagyon szépek, és jókat is gyártanak. De egy jó tanács: vastag, puha tok!! Nekem egy Valencia gitárom volt, de a tokom vékony volt, és semmi anyag nem volt benne. "Papírtok". Eldőlt a betonon és eltört a feje. Akkor kaptam egy másikat de 2 közül inkább az olcsóbbikat kértem de 10ezres gitártokkal.
2012. okt. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
1. válaszoló vagyok, egyébként classikus darabokhoz mindenképpen nylon húrosat!
2012. okt. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A törött fej elég jól javítható... (persze lehet, hogy a javítás ára már sok a hangszer értékéhez képest).


Ebben az árkategóriában egyébként egész jókat találhat már.

Érdemes a Dowina gitárokat is megnézni.


[link]

2012. okt. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!