Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Lady Gaga 'Paparazzi' című...

Lady Gaga 'Paparazzi' című száma melyik Kozsó-számra hasonlít?

Figyelt kérdés
Előre is köszi a választ!

2012. okt. 19. 22:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
jó kérdés:D
2012. okt. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Azért köszi:)
2012. okt. 20. 17:23
 3/14 A kérdező kommentje:

Ja amúgy rányomtam egy zöldet, mert tényleg jó:D XD Szerintem ezt nemigen fogják tudni megmondani:S :) De ha valaki tudja mégis, akkor pleeease!!

:)

2012. okt. 20. 17:25
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Leginkább egyik sem. Esetleg "Imádlak Szomorú Szamuráj Csak harcolj értem" hasonlít a "Cause you know that, baby, I I'm your biggest fan" rész, ez a legjobban vagy inkább legnagyobb "jóindulattal".
2012. okt. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
most hallgatom Kicsit vad a lány (1996-ból) jobban hasonlít Bad Romance-ra!:-D az eleje...
2012. okt. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólásokat, ment rájuk a zöld:) Amúgy még annyi, azt olvastam, hogy ez olyan számról van szó az Ámokfutók részéről, amit lemezen sose adtak ki, csak koncerteken játszották


:)

2012. okt. 27. 18:52
 7/14 A kérdező kommentje:

nem ez,

*egy

:)

2012. okt. 27. 18:53
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

"A producer ezt a hasonlóságot észre sem vette volna, de mivel hűséges, szerető és nem utolsó sorban mindenre figyelő rajongói vannak, így nem sokat kellett győzködni arról, hogy egy koncerten többször játszott Ámokfutók-dalt lopott el Lady Gaga a későbbi slágeréhez. Kozsó egy régi demókazettát hallgatva döbbent rá végleg, hogy a Gaga-dal első felének fő dallamvezetése valóban egy az egyben az ő általa írt számból van. A Hír24-nek elmondta, hogy nem létezik olyan, hogy "egy zeneszerző másnap reggel ugyanazzal az álommal kel fel, mint egy másik." Szerinte Lady Gaga szerzői az interneten kutatva hallhatták az ő dalát, vagy akkor, amikor éppen Európában jártak, merthogy Kozso állítja, ilyen is sűrűn előfordult."


Igen, valszeg nem egy ismert szám (hacsak nem jártál koncertjén), viszont netről le lehet valahonnét szedni!

2012. okt. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszi a választ:) Akkor azt hiszem, kénytelen leszek majd én is kutatást végezni:) Adok neked is egy zöldet, mert ilyen napom van:)
2012. okt. 28. 20:48
 10/14 anonim válasza:
100%
"Természetesen Kozsó nem mutatja meg a sajtónak, melyik - lemezre soha fel nem került - felvételét koppintotta le Lady Gaga egyik dalszerzője és producere, Red One, amikor az énekesnő Paparazzi című számát írta. Ez persze érthető: miért is mutatná meg?"
2012. okt. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!