Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan lehetne elérni, hogy...

Hogyan lehetne elérni, hogy az énekhangom még 1-2 hangnyit mélyebb legyen? Normális válaszokat várnék! Bővebben lent

Figyelt kérdés

Szoktam énekelgetni, a beszédhangom és az énekhangom is basszus hangfekvésű, eddig rendben is van. De a legalsó hangok, amikre szükségem lenne, általában nincsenek meg, vagy csak nagyon erőltetve, levegősen, halkan szólnak. Jó lenne, ha a mélyebb hangjaim is megerősödnének, illetve még 1-2-3 hangnyit lejjebb is tudnék énekelni.

26 éves vagyok, tehát már nincs mutálás meg ilyesmi.

A kérdés komoly, olyasmik nem érdekelnek, hogy cigarettázzak, igyak, nyalogassak fagyit vagy jégkrémet :)



2012. okt. 23. 09:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Szüless úgy. Ez most egy normális válasz volt mert, hang magasítást lehet gyakorlással de mélyítést nem igen. Max ha figyelsz arra hogy ne emeld meg soha a hangod és próbálsz mindig mélyen beszélni, de ez csak egy felvetés és még szerintem ez az ének hangodra is hatással lenne és nem tudnál már olyan magasan énekelni.
2012. okt. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sok sok Marlboro és Jack :)) A legjobb énektanár:)
2012. okt. 26. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!