Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Sért-e bármely zenei jogot...

Sért-e bármely zenei jogot az, ha én felhasználom más előadó zenei alapját a tudta nélkül?

Figyelt kérdés
pl. én magyar vagyok, de felhasználnám Wiz Khalifa - Black & Yellow instrumetálját?

2012. okt. 24. 18:46
 1/8 anonim ***** válasza:
elvileg igen,gyakorlatilag,nos.... nem hinném.
2012. okt. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
és ha mondjuk jól sikerül, adok hozzá klippet, véletlen leadják a viván, nem lesz belőle baj?
2012. okt. 24. 20:08
 3/8 anonim ***** válasza:
de szerintem..://
2012. okt. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ha pl. youtube-ra kerülne fel a szám, és alá van írva, hogy kié az alap akkor nem lehet baj, nem? külföldi előadóktól hogyan tudnék engedélyt kérni? szinte lehetetlen
2012. okt. 24. 20:48
 5/8 anonim válasza:
ha ennyire színvonalas előadó lennél,hogy lejátsszák a zenédet tv-ben(mindegy melyik csatorna)akkor erre a kérdésre magadtól is tudnád a választ.ugyhogy csináld csak ,kapsz 3 lájkot a családtól
2012. okt. 25. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
legelső zeném lenne és eddig a baráti kör azt mondta jó, ez még nem színvonalas előadottság, első számot, mivel nincs benne trágárság bármikor leadhat a TV
2012. okt. 25. 18:47
 7/8 anonim válasza:
sok az önbizalom öreg :D de nyomassad isten ments,hogy én törjem ketté a karriered
2012. okt. 26. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
egy kis önbizalom mindig kell.. de ez még mindig nem az, ez realivitás
2012. okt. 28. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!