Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Gitárosok figyelem! A romanza...

Gitárosok figyelem! A romanza gitár márka jó?

Figyelt kérdés
A ROMANZA R C390 JÓ GITÁR? akusztikus gitárt szeretnék és találtam egy ilyet. Strapa bíró gitár? Gyereknek szeretnék (11 éves).

2012. okt. 25. 19:39
 1/3 Milos válasza:

Ismeretlen márka, szerintem keress másikat.


pl a hangszerbarlang oldalán

2012. okt. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Ezek azok a márkák amiket érdemes megnézni:-Julia (nekem ilyen van és nagyon bevált)

-Gibson

-Taylor

-Fender

De érdemes valakit megkérni hogy legyen ott vásárlásnál aki ért is hozzá ha van rá lehetőség.


sok sikert a vásárláshoz :D

2012. okt. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha egy kicsit is józan ésszel belegondolunk, mennyire jó lehet egy gitár, amit 11e Ft-os akciós áron az Auchanben árulnak?

Ez általában a leggagyibb, legalja (szinte biztosan kínai) vacak.


krysz0:


Gondold már át, aki tízezer forintos árkategóriában keres gitárt gyereknek, az nem fog Gibsont vagy Taylort venni, egyébként meg több tucatnyi jó gitárt lehetne még felsorolni, ami elérhetőbb áru.


A kérdezőnek:

Szerintem 25e Ft alatt nem nagyon találsz megbízható, hosszabb távon is jól használható gitárt.

Az olcsóbb kategóriában Marris, Dowina, Cort, Ibanez, Yamaha, Epiphone, illetve nekem még egy Johnsonnal is pozitív tapasztalatom van.

Ha nem túl kicsi a keze, akkor már érdemes teljes méretűt venni, ha még kicsi, akkor esetleg 3/4-est.

Milyen zenetanulásra kéne, klasszikus vagy könnyűzene?

Ha klasszikus, akkor nejlonhúros gitárt, ha könnyűzene, akkor inkább fémhúrost.

2012. okt. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!