Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik Ámokfutók szám dallamát...

Melyik Ámokfutók szám dallamát "lopta el" Lady Gaga a Paparazziban?

Figyelt kérdés
Most olvasom, hogy Kozsó beperelte. Első körben a Meghalok egy csókodért tűnik a legkevésbé eltérőnek, de azt meg Kozsó "lopta" mástól (teljes egészében Gazebo - I Like Chopin ) , szal nem tudom. :-D

#Kozso #Lady Gaga #Ámokfutók #Parazzi #I Like Chopin
2012. okt. 25. 21:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Jaj!!! Nem tuti, hogy Kozsó lenyúlta az I like Chopint!! Van egy magyar zeneszerző, ugyanazt a dallamot pl odaadta Krisz Rudinak, meg George Bensonnak is!! Azt hittem, csak a Benson-szám az eredeti, a Nothing' s gonna change, de Krisz Rudi 'Keresem a szót'-ja is eredeti!! Lehet, hogy ugyanettől az illetőtől származik a "Meghalok egy csókodért" is:) De amúgy én tényleg nem tudom, meg a kérdésre a választ is passzolom, én is kiírtam már egyszer, ott eddig nem tudták, hogy melyik hasonlít Gagáéra:S:D Sose fogjuk megtudni:S XD
2012. okt. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
az Ámokfutók 1994-től létezik, előtte Alvajárok volt. Extázis? Don Juan ezek 1993-ból vannak. Semmit nem találok 1992-ből. De durva és nehéz elhinni, hogy a Szomorú Szamurájban is mégcsak 25 volt Kozso!!!
2012. okt. 25. 21:58
 3/9 A kérdező kommentje:
Amúgy én a Ganxsta Zolee és a Kartel - A való világ és a Crazy Town - Revolving Door-ral voltam így. Melyik nyúlta le melyiket?:D Ilyenkor valszeg volt egy korábbi mindkettőnél és azt nyúlta le a zeneszerző.
2012. okt. 25. 22:03
 4/9 A kérdező kommentje:
mindkettő ezt koppintotta: Creme de la Creme "Letzte Nacht"
2012. okt. 25. 22:08
 5/9 hell-ikon ***** válasza:
A Kartell és a Crazy town esetében nem volt -a szó szoros értelmében- lenyúlás. Volt egy netről letölthető zenei alapcsomag, ezt használta fel mindkét banda. (Ha jól rélik valami nagyon szimbolikus összegért lehetett letölteni (pár dollár)).
2012. okt. 26. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 hell-ikon ***** válasza:
*rélik - rémlik
2012. okt. 26. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
"Természetesen Kozsó nem mutatja meg a sajtónak, melyik - lemezre soha fel nem került - felvételét koppintotta le Lady Gaga egyik dalszerzője és producere, Red One, amikor az énekesnő Paparazzi című számát írta. Ez persze érthető: miért is mutatná meg?"
2012. okt. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én most pont azt olvasom, hogy valójában Kozsó pont most akarta megjelentetni a szóba forgó számot, de szóltak neki, hogy nagyon hasonlít a Paparazzira, ezért legjobb védekezés a támadás + ingyenreklám, vagyis még keres is vele Kozsó a nyilatkozatokkal...
2012. okt. 29. 15:36
 9/9 anonim ***** válasza:
XD
2012. okt. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!