Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » "Germany has the largest...

"Germany has the largest electronic music scene in the world. " Ez mit jelent?

Figyelt kérdés

Mármint értem, hogy mit jelent, az angol Wikipedia írja ezt Németország elektronikus zenei életéről.

Ennyire jelen van az elektronikus zenei felhozatal a németeknél? Ezek szerint sok a minőségi house/trance party az országban? Sok a tényleg jó DJ?

Aki tapasztalt ebben, válaszoljon légyszíves!


2012. okt. 26. 21:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Az elektronikus zene Németországból indul, de itt vége is van Németország elektronikus zenei életének.A legnagyobb elektronikus zenei előadók közül alig van német.Én a németek közül nem is ismerek előadókat.A legtöbb kedvencem amerikai illetve az örök kedvenc kanadai (Deadmau5).A német elektronikus zene (legalábbis amiket én hallottam) ilyen FL studio első próbálkozásokhoz hasonlóak.Mondjuk lehet, hogy csak én nem találok belőlük, mert nem azokat a műfajokat halgatom.Én Dubstep-et EDM-et és House-t hallgatok főként, de néha egy kis Hardstyle és Trance is becsúszik.
2012. dec. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!