Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek úgy általába...

Mi a véleményetek úgy általában azokról az emberekről, akik black metált, meg hasonló "sötét" zenét hallgatnak?

Figyelt kérdés
Lehetőleg azok véleményét várom,akiktől elég távol áll ez a stílus.(disco,rap,népzene,cigányzene stb. kedvelők)

2012. okt. 29. 01:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi. Én nem kritizálom senki stílusát és ízlését.
2012. okt. 29. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Elsőre azt hogy soha semmi közünk nem lesz egymáshoz.

Aztán hozzámentem feleségül egyhez.

Mindkettőnknek van itthon fülese :)

Néha megmutatjuk egymásnak a kedvenceinket, fejenként kb. 5 percig bírjuk a másik zenéit :D

2012. okt. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%

Nem nagyon hiszek benne, hogy a zenei ízlés alapján meg lehet ítélni az emberek jellemét.

Persze ettől függetlenül elkap a röhögés, amikor meglátok egy ilyen fordított keresztes/pentagramos vámpírszerű halálmadarat :D

Az még hozzátartozik, hogy annyira nem is áll távol az én ízlésemtől, én ilyesmiket hallgatok, hogy Iron Maiden, Pokolgép, Guns, szóval heavy metal-t leginkább.

2012. okt. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Azért vagyok kíváncsi a másik oldal véleményére,mert engem rendszerint kerül az emberek többsége mind a suliban,mind az utcán.Amiatt,mert fekete,vagy legalábbis sötét ruhákat hordok,és bakancsba járok. A buszon olyan is előfordult már velem,hogy teljesen tele volt, mellettem volt még egy üres hely,de persze senki nem ült le.Kerülnek,mint egy leprást.De annak,hogy az emberek valamilyen szinten tartanak tőlem,még egy kicsit örülök is.Féljenek csak, ha ha :),habár,igazából semmi okuk nincs rá.Csak meg kellene ismerniük.
2012. okt. 29. 23:56
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

velem is így van mint veled kérdező csak azzal a különbséggel hogy szerintem én nem vagyok ijesztő :D

mármint szürke farmergatya, tornacipő, favágóing, hosszú haj és egy kicsi kecskeszakáll (kicsit Curt Cobain-es :D) mégis tartanak tőlem

2012. okt. 31. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%
azért nem ülnek le melléd, mert nagyon mutatod a külsőségekben. rólam pl. senki nem mondja meg, meg ki is nőttem már abból a korból (37 éves nőként), hogy black metálosnak, vagy bármilyen más rockernek öltözzek. na meg igazából sose öltöztem annak. rajtad meg nagyon látszik, és aki nincs képben, azt hiszi, hogy biztos valami elvetemült, mit tudom én, milyen sötét alak vagy.
2012. nov. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem hinném, hogy az öltözködésemen látszana az, hogy black metálos vagyok. Nem hordok semmiféle zenekaros pólót, láncot, fordított keresztet stb. Egyszínű ruhákat hordok, sötétbarna, fekete, szürke. Szerintem átlagosan nézek ki, rövid, sötétbarna haj, körszakáll. Mondjuk elég befelé forduló típusú emberke vagyok, az embereknek elég nehezen nyílok meg, vagy pedig egyáltalán nem. Azt hiszem, hogy az emberek épp ezek miatt kerülik a társaságom , mert kissé különc vagyok, a legtöbben meg ugye elég társaságkedvelők, és miért állnának szóba egy olyan egyénnel, aki ezeket kerüli. Nehéz olyan embert találnom, akivel lenne egy közös érdeklődési kör, egy jót el tudnék beszélgetni, dumálni olyan dolgokról, amelyek mindkettőnket érdekelnek.


Ezzel azt hiszem elmondtam a lényeget.

2012. nov. 26. 23:53
 8/9 anonim ***** válasza:

Vicces, én a múltkor szegecses nyakörveben jártam az utcákat szokásos fekete ruháimban és bakancsomban + épp be volt élénkzöldre festve a hajam. szóval nem néztem ki valami barátságosan, és kétszer is tőlem kértek útbaigazítást hogy mi hol van.(pedig hatalmas tömeg volt az utcán, és sokkal átlagosabb kinézetű emberek voltak)... :D

én is visszahúzódó típus vagyok, elég kevés barátom van, és azok is általában olyanok akik tipikus kezdeményező mindenkivel legyünk jóban félék.


De a kérdésre..."Mi a véleményetek úgy általában azokról az emberekről, akik black metált, meg hasonló "sötét" zenét hallgatnak?"

jófejek általában :DD

2013. jan. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
akkor biztos csúnya vagy:) én is visszahúzódó vagyok, de kb. leszarom, hogy leül-e mellém valaki a buszon, sőt. jobban szeretek egyedül lenni.
2013. jan. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!