Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért van az hogy elmondom a...

Miért van az hogy elmondom a barátaimnak hogy slipknot-ot hallgatok meg hasonlókat a fele ennél a pontnál elmegy a pics*ba a másik fele meg azután miután megmutatta a top 3 számomat tőlük?

Figyelt kérdés

2012. okt. 29. 01:37
 1/5 Malats ***** válasza:
100%
Mert nem ezt a müfajt szeretik, és buták, mert zenei izlés alapján becsmérelnek. Annyit tudsz tenni, hogy nem hangoztatod a zenei hovatartozásod, vagy keresel normàlis barátokat.
2012. okt. 29. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem kösz a választ
2012. okt. 29. 12:44
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Basszus, ezzel én is így voltam..... Ha megtudták hogy Slipknot-ot hallgatok, valahogy egyre kevesebbet beszéltek velem, aztán hirtelen eltűntek.... De szerencsére vannak olyan barátaim, akik nem ítélnek el a zenei ízlésem miatt. Csomó barátomnak mutattam a Slipknot-ot (akik nem ismerték) és ők is elkezdték hallgatni :) Aztán rászoktak :D Egyébként, (szerencsére) már egy ideje nem volt olyan, hogy valaki elhúzott volna azért, mert Slipknot-ot hallgatok....

Üdv :D 12/L

2012. dec. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
12 éves lány Slipknotot hallgat?!?!?!?! .... NAGYON HELYES :D
2013. jan. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem a legtöbb barátom hasonló zenéket hallgat metál,deathcore,hardcore stb viszont aki nem az se kategorizálbe gyökérnek ha valami nem tetszik.
2013. febr. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!