Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Egy klip leírása alapján meg...

Nefertiti016 kérdése:

Egy klip leírása alapján meg tudná nekem valaki mondani a következő zeneszám címét és előadóját?

Figyelt kérdés

Egy 2003-2004-ben toplistás szám.

Úgy kb 8-9 éve láttam egy klipet és csak arra emblékszem, hogy a zene, aminek a hivatalos klipje volt nagyon tetszett, de sajnos sem a zene címére, sem az előadójára nem emlékszem, csak a klipből emlékszem pár képsorra! Léci, ha valaki felismeri, akkor segítsen megtalálni, mert kár kb 1 éve keresem, de sehol sem sikerült ráakadnom. :(


A klipp leírása, amire emlékszem:

Egy hosszú vasalt szőke hajú, magas, nagyon vékony úgy kb 20 éves lány énekelt benne, aki egyszer sima utcaruhába, nadrágba pólóba volt és a fején olyan franciás féle sapka volt, máskor meg mazsorett ruhában énekelt, ami fehér-kék színű volt és rövid szoknyából és ujjatlan felsőből állt, amiből kilátszott a hasa, és kb 3 konkrét jelenet rémlik. 1. bemegy egy kis gyorskajáldás vendéglőbe és ott várja a fiúja(itt a csajon a nadrág, póló, őszi rövid barna bőrkabát féleség és sapka van és ki van engedve a hosszú sima szőke haja), a fiú már nem tudom hogy nézett ki, a lány leül vele szemben egy asztalhoz és közben végig énekel. 2. egy sötét, üres osztályterem közepén ül és a naplóját nézegeti és közben énekel (ruha: rövidujjú polo, nadrág, sapka) 3. mazsorett ruhában énekel a lány öltözőben(ahol több lány is van ugyanolyan ruhában) és közben egy szőke fiú, akin amerikai focis ruha van otthagyja és mikor mazsorett ruha van a lányon, akkor mindig be van gumizva a haja lófarokba. És lehet, hogy a csaj német nemzetiségű, mert úgy emlékszem, hogy nem angol neve volt, hanem valami németes...csak arra egyáltalán nem emlékszem, hogy mi... XD De lehet, hogy angol volt. A dalt azt angolul énekelte és lehet, hogy egy srác is néha beénekelt egy-két sort, de az nem biztos, a lényeg, hogy csak a csaj neve alatt futott a szám. Szóval ennyire emlékszem az egészből és már kb. vagy 100 zenei oldalra felírtam ezt a klippleírást, de eddig sehol semmi. Nem egyszerű, ha a zenére meg nem emlékszem, de az biztos, hogy ritmusos szám volt, de voltak benne lassú betétek, olyan tini popzene féle valami... A csaj nem túl mély és nem túl magas hangon énelekt, olyan közepes női hangon. és kicsit hosszúkás volt az arca és fehér bőre volt...kb ennyi ami megmaradta klipből...


Oh, és még annyi, hogy 2003-2004 körül játszották a külföldi zeneadók(pl Mtv) és nem híres énekes a csaj, lehet, hogy csak ez az egy száma volt.


Már lassan kezdem feladni a reményt, hogy valaha is rátalálok erre a zeneszámra. Léci ha valaki felismeri, akkor írjon, vagy ha valami hasonlót ismer akkor is írja meg nekem a címét és az előadóját! Előrei is nagyon szépen köszönöm mindenkinek, aki szakított rám időt és elolvasta a fenti leírásomat, annak reményében, hogy hátha tud segíteni! :)


2012. okt. 29. 15:24
 1/2 anonim válasza:
2013. máj. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én Gwen Stefani - Holaback girl-re tippelek, de nem teljesen fedi le a leírásod, de ez ugrott be
2013. jún. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!