Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Le tudná valaki fordítani,...

Le tudná valaki fordítani, mit jelent a "Deliver me" ebben a számban? Sarah Brightman egyik zenéje, szeretem, de ezt most nem tudom hová tenni.

Figyelt kérdés

A szavakat is ismerem, de a szöveg többi részét énekelve sohasem tudtam kihámozni, hogy mit is akar jelenteni a Deliver me. Lefordítottam, amit tudok (ezt is lehet javítani és megköszönöm szépen), hátha ezzel segítek - remélem :)


Deliver me, out of my sadness. (..., a bánatomból)

Deliver me, from all of the madness. (..., az őrültségektől)

Deliver me, courage to guide me. (..., bátorságot, ami vezet)

Deliver me, strength from inside me. (..., erőt belülről)


All of my life I've been in hiding. (Egész életemben rejtőztem)

Wishing there was someone just like you. (Kívánva, hogy lenne valaki, aki olyan mint te)

Now that you're here, now that I've found you, (Most hogy már itt vagy, már megtaláltalak)

I know that you're the one to pull me through. (Tudom te vagy az egyetlen, aki kihúz engem.)



Deliver me, loving and caring. (..., szeretetet és törődést)

Deliver me, giving and sharing. (..., ***ezt nagyon csúnyán tudnám magyarosítani)

Deliver me, the cross that I'm bearing. (..., a keresztet amit cipelek)


Előre is köszi mindenkinek!



#zene #fordítás #deliver me
2012. okt. 31. 19:43
 1/2 anonim ***** válasza:

szabadíts meg/ments meg...

adj nekem...

2012. okt. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ha felváltva értelmezhetem, akkor érteném; de ha mindannyiszor ugyanazt énekli el, akkor nem tudnék én is egy kifejezést használni? (vagy a magyar nyelv ennyire "kötött?")
2012. okt. 31. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!