Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Csík Zenekar? Mi a véleményete...

Csík Zenekar? Mi a véleményetek? Szeretitek őket?

Figyelt kérdés
Én nagyon szeretem a Csík Zenekart,nagyon jóóóók:Dajánlani tudom a számaikat, mindenkinek!!!!
2009. aug. 12. 15:43
 1/5 anonim ***** válasza:
en csipem öket, es 3 eves unokaöcsem is erre szokott tancolni, nagyon kemeny, amikor legenyest tancol :)
2009. aug. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én is szeretem őket, de a legeslegkedvencebb zenéjük a Most múlik pontosan c. dal ;)
2010. júl. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én kegyetlenül rühellem őket. Dehát kinek a pap... :)
2013. szept. 17. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért rühelled? Talán mert nem olyan mint valami Pitbull vagy ezek az amerikai fosok?
2013. okt. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az általad említett amerikai "fosok"-at én sem értékelem,ne aggódj. Hogy miért 'rühellem' őket? Nem tetszik,amit csinálnak,ahogy csinálják... De másnak meg bejön. Hisz rengeteg rajongójuk van. Ezért mondtam,hogy kinek a pap,kinek meg a Csík Zenekar. :D (Mindemellett az egyik tag nem szimpatikus).
2013. okt. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!