Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ki hallgat Kárpátiát és miért?

Ki hallgat Kárpátiát és miért?

Figyelt kérdés
(Én magam nem ismerem, ezért érdeklődöm.)

2012. nov. 6. 12:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Régebben sokat hallgattam,mert szeretem a nemzeti rockot,a hajógyárin láttam először...


Mostanra már elég sablonossá vált a Kárpátia,Petrás meg kicsit elszállt magától..

Nem az zavar,hogy Hummer-ben púposkodik /a dalszövegei ellenére/,hanem elfelejtette honnan jött,neki saját büfékamion kell,különben fel sem lép,stb stb...

2012. nov. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mivel nem vagyok nacionalista, annyira nem szeretem őket, de a népzenei feldolgozásaik elég jók.
2012. nov. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

A Kárpátia épp ez az hogy nem nacionalista együttes. Mutass egy olyan számot tőlük.

Régen én is sokat halgattam őket, de az első kommentel azonos okok miatt már nem.

2012. nov. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én hallgatom, mert tetszik.

Az újabb albumaikról csak egy-egy számot, míg a régebbieken több a kedvenc.

2012. nov. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

régen jó volt, néha itthon felteszek egy egy lemezt.

túl elszállt lett a Jani, pedig nem ő már a Jani,

élőben a koncert pedig inkább egy nagymagyar lagzi lajcsira hasonlít, ami engem nagyon elszomorít.

2012. nov. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Akos003 válasza:

Szia!

Nos...én hallgatok Kárpátiát,egyszerűen imádom.

Koncertekre is járok,ott általában első sorban vagyok,múltkor...ez nem volt jó döntés:(

Ott állunk elsz*ródott a mikrofon és Petrás kidobta a nézőtérre,és sikerült leütnie,a mikrofonnol xDD

Igazából szerintem jó zenét játszanak;)

Szebb Jövőt!

2013. márc. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 hama8 ***** válasza:
Én is hallgatom a mondanivalójuk miatt, engem nem érdekel, hogy Jani elszállt magától. Engem az érdekel, hogy megőrizzük hitünket és magyarságunkat.
2013. júl. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!