Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek mennyibe fog...

Szerintetek mennyibe fog kerülni a jegy? (rock vagy metál zenét kedvelők)

Figyelt kérdés
Ha esetleg lenne akkorra szerencsénk, hogy az Iron Maiden metál zenekar jönne 2013-ban, mennyibe kerülne szerintetek a jegy? Még sohasem voltam sajnos, ezért nem tudom. Ha mondjuk fesztiválra jönnek, akkor mennyi és ha csak egyéni koncertet adnak, tehát nem valamilyen fesztiválon lépnek fel, akkor mennyi lesz a jegy? Vagy az egységes, akárhogy lépnek fel? Mindenképpen szeretnék menni, ha túl drágák akkor már most spórolok rájuk, de remélem nem. :/
2012. nov. 8. 06:14
 1/5 anonim ***** válasza:
ha fesztivál, ha nem, 12-25 között :) ha fesztivál, akkor bizonyára sziget, ahová 12-14 a napijegy köbö, ha stadion, akkor 25 a kiemelt álló a a színpad előtt, a sima meg kb 15 ökrül lesz. szóval éppen elég sok, ha érdekel :)
2012. nov. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kösz a választ, hát nem kevés, de őszintén szólva többre számítottam...
2012. nov. 9. 02:41
 3/5 anonim ***** válasza:
én voltam pár éve a Szigeten Iron Maiden koncerten, de emlékeim szerint nem volt 15ezer, viszont nem tudom pontosan mert külföldön élek,innen vettem a jegyet. de szerintem olyan 40 font körül volt, nyilván függ az árfolyamtól is. de amúgy voltak itt is tavaly, az is kb. 35-40 font volt. szerintem ez adott, minden országban ennyi kb., mert voltunk itt Waspon, 20 fontért, mennek Pestre is, ismerős megy, és ott is 7000 forint lesz, szóval kb. ugyanannyi.
2012. nov. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Utolsó, tényleg jönnek? Egyenlőre még semmi hírt nem hallottam róla :( Egyébként valamiért én is úgy gondolom, hogy kb annyiba kerül a jegy, amennyit te írtál. Nos, ha itt az ideje úgyis kiderül, de remélem neked lesz igazad! Köszi! :)
2012. nov. 11. 04:30
 5/5 anonim ***** válasza:
a Wasp valamikor novemberben lesz pedig Pesten. az egyik barátom mondta. merthogy én itt voltam a 30 éves turné kezdő koncertjén, Newcastleben, és mint kiderült, mennek Pestre is,ugyanezen turné keretében. [link]
2012. nov. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!