Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ezt a kommentet Kelly Clarkson...

Ezt a kommentet Kelly Clarkson száma alatt láttam ma, nagyon érdekelne mit tartalmaz, de németes vagyok, a jelenlegi angolt tudásommal ezt nem tudom lefordítani, a fordító programok meg hát ugye elég szarok, ugyhogy valaki lefordítja nekem?

Figyelt kérdés
This song is to my mum, took drug whilst pregant with me. would never feed us because she had to get her gear. allowed my dad to beat us.made take care of my sister's while i was only 10. she would beat me. now she has moved and left me with my older sister. I hope where ever you are what ever your doing your okay.
2012. nov. 14. 15:06
 1/3 anonim válasza:
ezt a dalt a mamának küldöm, aki drogozott mialatt terhes volt velem. sosem adott nekünk enni, mert szert kellett szereznie. megengedte az apánknak hogy megüssön. rám bízta a terstvéreim felügyeletét miközben még csak 10 éves voltam. megütött. most elköltözött és egyedül hagyott a nővéremmel. bárhol is vagy, remélem minden oké veled.
2012. nov. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi:)
2012. nov. 18. 15:41
 3/3 anonim válasza:
szívesen! :)
2012. nov. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!