Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ezzel a gitárral csak jazz-t...

Ezzel a gitárral csak jazz-t lehet játszani? (kezdő basszeros)

Figyelt kérdés

szimpatizálok egy Harley Benton jazz bass 75-el, de kezdő vagyok, szóval ne szóljatok le.

Jazz bass-al csak jazz-et lehet játszani, vagy mást is? (pl. rock, esetleg metál)



2012. nov. 17. 16:37
 1/4 Malats ***** válasza:
Szerintem válassz másmilyet ha nem jazzre fáj a fogad konkrétan. Nézzél youtube videokat roluk, hogy szolnak, és ez alapján válaszd ki a neked tetszöt. szerintem.
2012. nov. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
okés, köszi. :)))
2012. nov. 17. 16:54
 3/4 anonim ***** válasza:
A Jazz bass csak a gitár neve. A Fender találta ki ezt a nevet és egy konkrét gitár konstrukciót takar. Tehát bármit játszhatsz rajta, ez csak egy név. Meg egyébként is, ha csak jazz-t lehetne rajta játszani és te mondjuk metált játszanál, akkor nem rezegnének a húrok vagy hogy gondoltad ezt? :)
2012. nov. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
jogos. xD
2012. nov. 20. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!