Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kpop albumokat hogy/hol tudok...

Kpop albumokat hogy/hol tudok rendelni? Elkerülhetetlen a shipping? Vagy van magyar zenebolt, ahol meg tudom venni?

Figyelt kérdés

2012. nov. 17. 17:23
 1/6 anonim válasza:
eBay, de ott a shipping elkerulhetetlen.
2012. nov. 20. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 ironkibo válasza:
51%

A yesasiat tudnám ajánlani~ Korrektek, megbízhatóak és általában gyorsak :D Egyik ismerősömnek elkeveredett a csomagja, írt nekik és újraküldték^^

39$-os rendeléstől a shipping ingyenes~ [link]

Hasonló oldal még a kpoptown, onnan még nem rendeltem, de a shippingjükről azt hallottam, h nem valami olcsó ._.

[link]

Mindkét hely tele van doramás cuccokkal, ruhákkal is~ Jó keresgélést :)

Itthon conokon nézz körbe, csak hamar menj oda a soundofjapan pultjához, mert hamar el szokták kapkodni a cd-ket. Picit drágábbak, de megéri, ha nem szeretnél rá várni, +ebben már benne van a szállítás költség is~

Emellett érdemes figyelgetni a magyarországi Koreai Kulturális Központ híreit, régebben voltak nyereményjátékaik, jó esélyekkel lehet kpop cd-t nyerni. [link]

:)

2012. nov. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi szépen a válaszokat! utána fogok nézni az tuti ^^
2012. nov. 21. 22:42
 4/6 JaceWayland válasza:
A SakuraZaka nevű animés boltba most lehet kapni SHINee és Super Junior albumot is, azt hiszem 6000 forintért ^^ érdemes elmenni, mert nem csak albumok vannak, hanem rengeteg kpop-os dolog is :)
2013. jan. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
CD bt oldalt ha megnézed ott van pár bts album de más kpop album nincs és náluk lehet fizetni után vételel
2016. szept. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Itt a keresöbe ird hogy bts

[link]

elözö voltam

2016. szept. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!