Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szeretnék gitárállványt...

Szeretnék gitárállványt készíteni, hogyan fogjak neki? Miből készítsem egyáltalán?

Figyelt kérdés
Valami hasonlóra gondoltam: [link]

2012. nov. 17. 21:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Fogsz pár vízvezetékcsövet meg ahhoz való csatlakozóidomot és összerakod. Rányomsz szigetelésnek használt polifoam szerű csövet és meg is van.

Ha állíthatóra akarod, akkor kétféle méretű cső kell, meg hozzá pár furat és egy csavar, amivel rögzíted adott pozícióban.

De miért akarod házilag megcsinálni?

Nem biztos, hogy sokkal olcsóbban kijön szerintem, ilyesmit már kapsz 3800 Ft-tól.

2012. nov. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ugyanilyen gitárállványom van és 2500Ft-ért vettem. Én szerintem az anyag többe kerülne ha én magam akartam volna csinálni. Nem éri meg.
2012. nov. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
énis egyből erre gondoltam, hogy ha ötleted sincs, hogy miből készítsd, akkor vegyél egyet, 2-3ezer ft között olyat találsz, ami biztos, hogy stabil, és igényes, nem pedig homemade kókányolt valami :D (persze jól meg lehet csinálni házilag, de mint írták, nem biztos, hogy olcsóbb..)
2012. nov. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
rendben, köszi a válaszokat
2012. nov. 18. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!