Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Írtam 1 dalszöveget magyarul...

Írtam 1 dalszöveget magyarul és le tudná nekem forditani valaki? És irjatok róla vaéleményt hogy tetszik-e vagy mit változtatnátok rajta?

Figyelt kérdés

Sokáig gondolkoztam azon hogy mondjam el.

Megtaláltam a legjobb módót amit egy dal nyújt nekem.

A lényeg az hogy szeretlek és a többi dolog nem érdekel!


Nap nem tellik el úgy hogy ne gondoljak rád.

Éjjel nem múlik ugy el hogy ne álmodjak rólad.

Egy évig nem találkoztunk ,de még is szeretlek

mert tudom hogy te vagy az én "szőkehercegem"


Lehet hogy lesz olyan amikor már nem találkozunk,

én akkor is fogok gondolni rád.


Elöre is köszi mindenkinek a segitséget

örök hála


2009. aug. 15. 17:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Én erre nem mondanám hogy dalszöveg. Ez csak szöveg. Az is elég rövid és sablonos. Olyan amire ránéz valaki és azt mondja ezt biztos egy tizenéves szerelmes kislány írta aki nem túl járatos ebben. De ez csak az én véleményem, ne sértődj meg.

Ja és ha angol szöveget akarsz akkor pedig úgy írd meg mert a magyar lefordítva hülyén fog hangzani.

2009. aug. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

iden eltaláltad 12 éves vagyok és két rész ismérlödik majd benne és ugy nem lesz rövid

ui.:ez az elsö dalszövegem

2009. aug. 15. 20:04
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem lenne rossz, csak nincs benne egy rím sem, ha rímelnének, a sorok,egész jó lenne


Lásd: Mes - Kincsem hasonló stílus rímelő sorok, jó szöveg jó dal http://www.youtube.com/watch?v=fs1u8AmN5L8

2009. aug. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem csöpögős, az ilyen szövegű számoknak jó a dallamuk, hogy legyen mi megragadja a figyelmet, és ugyanakkor el is vonja azt a szövegről... Majd rájössz, hogy lehetne jobb is.... Én is írtam 12 évesen verset, amit fantasztikusnak hittem, ma meg már csak nevetek rajta, szegény olyan silány lett :)
2009. aug. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!