Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek a fiatalok körében...

Szerintetek a fiatalok körében mennyire népszerűek a retró zenék?

Figyelt kérdés

17/f vagyok és én élek-halok a '70-es és a '80-as évek zenéiért, bár régebbiek is jöhetnek. :) Kool & the Gang, Boney M., Deee-Lite, ABBA, Neoton Família, Run DMC, Madonna, egyszerűen imádom ezt a korszakot. :)

De úgy érzem, hogy ezzel eléggé egyedül vagyok a fiatalok körében. Vagy rosszul látom?


2012. nov. 19. 23:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
én 19/l vagyok és detto...é is szeretem a mai zenéket de imádok a retrót is...főleg anyu miatt szerettem meg aki mindig ezeket hallgatja/hallgatta:) Szóval tuti nem vagy egyedül:)
2012. nov. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondom hogy népszerű, de elég sokan ismerik. Egyetemi gólyatáborban is volt retró diszkó, és mindenki énekelte a számokat.
2012. nov. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
anno a középiskolában mindig retro-kat nyomattunk a telón xĐ ez már 3-4 éve volt 20/f
2012. nov. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!