Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A Tokio Hotel-t miért a...

A Tokio Hotel-t miért a kinézetükért szeretik a rajongók?

Figyelt kérdés

Nos, ez a tapasztalat. Volt egy lány aki azt mondta hogy a Tokio Hotel a kedvenc együttese , viszont egy számot nem tudott mondani tőlük, csak azt hogy cukik...

-""Nagyon cukcsikácskák "hogy az ő szavukkal éljek. Szerintem a bandából talán csak Gustav a jó mert ő néz ki jól, de nekem nem ez számít.

DE EGY EGYÜTTEST NEM A ZENÉJÜKÉRT KÉNE SZERETNI ?



2012. nov. 21. 16:20
 1/4 A kérdező kommentje:
Természeten ez a lány akit írtam csak egy élő példa volt, a fórumokon is azt látni hogy "Bill mennyire szexi" stb A zenéjükről meg nem is beszélgetnek a fanok, vagy legalábbis csak nagyon nagyon kevesen.
2012. nov. 21. 16:22
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

mert mint látod, a zenéjük olyan, hogy szóra sem érdemes.

pl egy motörhead koncertre nem azért járnak az emberek hogy a lemmy bibircsókját nézzék, és a müpába sem azért mennek hangversenyre, hogy a karmester öltönyét csodálják.

ők sajnos csak ezzel tudják felhívni magukra a figyelmet.

2012. nov. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 desiree91 ***** válasza:

Az előző válaszolónak üzenem, hogy nem tudom megérteni, miért kell mindenkinek a nagy rock-legendákkal példálózni,ha a TH-ról van szó....

Én nagyon szeretem a Tokio Hotelt, már 8 éve, mondhatnám az egyik kedvencem. 21 éves vagyok. Határozottan a zenéjükért szeretem, mint ahogy a legtöbben. De sajnos sok "újtini" 13-14 éves gyerkőc van, akik tényleg csak a külsőségekig jutnak...elvégre az együttesben nagyon fontos szerepet játszik az énekes megjelenése. Ez valakit vagy felháborít, vagy tiszteli őt azért, mert már csak azért is felvállalja önmagát, akkoris ha tudja hogy ezért a fél világ elhordja mindennek. A szerelmes tinilányok meg minden fiatal banda esetében előfordulnak. Felnőnek a bandatagok is és a rajongók is, ennyi :)

2013. febr. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én nekem teteszenek és én rajongó vagyok De én a számokat talán még jobban is szeretem.
2014. ápr. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!