Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ezek a gitárok közül melyik...

Ezek a gitárok közül melyik érné meg jobban?

Figyelt kérdés

Egy új akusztikus a régi helyett? [Vagy egy új húrszett is jó megoldás lehet? A gitár 30 éves :D]


Neve szerint: Fender C60 BKS


Vagy egy elektromos, mivel inkább azon szeretnék játszani

(Akusztikuson kb. mennyit kell tudni hogy el tudjam kezdeni az elektromos gitárt?)


Neve szerint Ibanez GRGR szett

[link]


2012. nov. 24. 17:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Figyelj, ez hülyeség, hogy előbb játssz akkusztikuson, és csak azután kezdheted az elektromost. Baromság. Az elektromos gitáron (ritmus poszton) állítom, hogy könnyebb játszani, mint akkusztikuson. Én is elektromoson kezdtem, és most tudok akkusztikus gitáron is játszani minden gond nélkül. Ha nem torzítod az elektromost, akkor olyan, mintha klasszikus gitáron játszanál. Ha ilyen kérdést látok, mindig azt tanácsolom, hogy inkább az elektromost vegyék meg, mert azon mindkét módon tudnak játszani. Amúgy az Ibanezek jók, jó Neked, hogy ezt meg tudod venni!

Let's Rock!

2012. dec. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az elsőnek teljesen igaza van

viszont én ennél a gitárszetnél azt mondom, hogy ha külön vennéd meg, tehát a gitárt simán, és mellé egy ibanez erősítőt.. van külön igaz kicsit drágább, de ha a tatyót kiveszed a csomagból kijön az is, mert az erősítő sokkal jobb ebbe a szettbe a tatyó elég drága attól van olcsóbb is , azon meg a logót fizeted meg:D De az Ibanez jó választás!

ja és itt vannak külön-külön:

[link]

[link]

[link]

2012. dec. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!