Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi szűkséges egy hangfal...

Mi szűkséges egy hangfal beindításához\géphez csatlakoztatásához?

Figyelt kérdés

Pár kép a ketyeréről:

[link]

[link]


Ez egy 12Owattos kis zenedoboz és mivel ez lenne az első "nagyobb" teljesítményű hangfalam és mivel nem tudom róla sem semmiről semmit ezért úgy gondoltam, hogy segítséget kérek aki ért hozzá.

Milyen kábel, vagy egyáltalán mi kell hozzá, hogy a számítógépemhez tudjam kötni és menjen jól? Mi a neve ennek a hangfalnak? (aki ért hozzá az logo, segítség nélkül is megtudja mondani pl az autóknál :P) Én valami schnidert olvastam de amikor rákerestem nem talált ilyesmit.


2012. nov. 25. 08:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Mivel ez csak egy "hangfal", ezért kell egy erősítő is elé! Aztán majd abba dughatod a hangfalat. A (számítógép)gép hangkimenete nem tudja meghajtani ezt a ládát!

A név inkább Schneider lehet, nem schnider!

[link]

2012. nov. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudnál linkelni egy hozzá illő erősítőt? Vagy az teljesen mindegy? Linkelj egyet légyszi.
2012. nov. 25. 08:45
 3/5 anonim ***** válasza:

Például:

[link]


De itt pénztárcától függően válogathatsz:

[link]

2012. nov. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És milyen kábelek kellenek hozzá?
2012. nov. 25. 12:13
 5/5 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen csatlakozási lehetőségek vannak az (még nem létező) erősítőn!


A hangfalhoz elég az egyszerű kéteres vezeték.

[link]

A gépbe 3.5mm-es Jack dugó megy, az erősítőbe -általában- RCA.

[link]

2012. nov. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!