Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a különbség a dubstep és a...

Mi a különbség a dubstep és a chillstep között?

Figyelt kérdés
2012. nov. 25. 15:30
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

A chillstep, a dubstep egyik alkategóriája.

Így nem lehet kijelenteni szerintem, hogy a dubstep és a chillstep között különbség van. Úgy talán helyesebb, hogy miben hasonlít chill a dub-ra. Én személy szerint úgy vélekedek, hogy amint a neve is elárulja nyugis, relaxáló "dubstep". Azért írtam ""-közé mert ez már nem igazán mondható dubstepnek. Lehet én vagyok ennyire a keményebb, sötétebb zenékez szokva, de nem azt mondom, hogy nem jó.

Visszatérve, hogy miben hasonlít, ilyen lassú nyugtató énekek "közé" be van vágva néhány enyhe wobble meg mindenféle "zümmögős" basszus, de nem ezek a dominánsak a zenében. Az úgyomnd "igazi" dubstepben, ahogy élindúlt, sötét, már majdnem félelem érzetet keltő hangzásokat hangsúlyozták. A mai napokban már az újabb számok között nagyon ritkán találunk olyan mentalitású zenét, mint a régiek. Sajnos (szerintem) már nagyon megváltozott a dubstep. Na de nem offolok. Remélem segítettem :)

2012. nov. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!