Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Egy külföldi ismerősömet...

Egy külföldi ismerősömet szeretném megismertetni a magyar rock zenével, milyen számokat mutassak neki?

Figyelt kérdés
Sajnos én nem nagyon szoktam magyar együttesek dalait hallgatni, még a rádióban sem, ezért csak régebbi zenéket ismerek. Eddig a Kispál és a borztól mutattam neki a Húsrágó Hídverő című számot, ami szerintem telitalálat, és a külföldi ismerősömnek is nagyon tetszett, annak ellenére hogy egyáltalán nem ért magyarul. Ezen kívül a Metróhuzat és a Szeplős váll is tetszett neki a Magashegyi Underground együttestől. Olyan dalokat várnék, kérem linkeljétek be ha lehet, youtube-ról vagy 4shared, esetleg más megosztóról, amit még megmutathatnék neki. Pl 30y, Quimby és ehez hasonló együttesekre gondolok, sajnos nem ismerem a mai zenekarokat.

#dal #zene #magyar #rock #pop #sláger #dallamos #könnyen befogadható
2012. nov. 27. 04:41
 1/10 anonim válasza:
Depresszió,Tankcsapda,Hooligans,Pokolgép,
2012. nov. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszi, de számok, dalok címére vagy linkjére lennék kiváncsi, nem csak együttesek neveire, hiszen rengeteg daluk lehet, nem tudom melyik lehet a jó.
2012. nov. 27. 16:10
 3/10 anonim ***** válasza:

Junkies pl.: Mese, Ennyi kell, Miattad iszom te állat, Szerelmes vagyok, Alkohol, Vesztettél, Csak a R'N'R' támaszthat fel, Maszk, Rám mámor vár etc.


Tankcsapda pl.: Mennyország tourist, Mindig péntek, Nem kell semmi, Egyszerű dal, Lopott könyvek, Ez az a ház, Füst és lábdob, Baj van, Szextárgy, Rio etc.

2012. nov. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

kezdem:

Tankcsapda: Rock a nevem, Mennyország tourist, rock n roll rugója, Bíborköd, Pokol a mennyből

Burnout: Jobb ha félre állsz, Gaia, Nem volt más, mint napon a jég

Ossian: Acélszív, 15 perc, rock katonái, rock n roll démon

moby dick: keresztes vitéz

Pokolgép: A jel, pokoli színjáték, ősi lázban, hol van a szó?, bonny scott emlékére

kalapács: mindhalálig rock n roll, a zene a mi templomunk, nem lehetek eladó

2012. nov. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

amúgy meg a quemby mióta rock?

no comment

2012. nov. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
bocsi, akkor eltévesztettem, mert nem rockzenére gondoltam, hanem olyanra, amiben torzítatlan gitár van. nem tudom pontosan hogy mi ennek a műfajnak akkor a neve, talán alterock, vagy indie-rock, nem tudom... vagy talán pop zene?
2012. nov. 28. 21:34
 7/10 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Remélem,h találsz köztük olyat ami tetszik!

2012. dec. 4. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi, a Karthago jó ötlet volt, és arról eszembe jutott még egy együttes: Omega
2012. dec. 4. 03:09
 9/10 anonim ***** válasza:

Azt hittem az már biztos volt.

Ez se rossz :)

http://www.youtube.com/watch?v=eS5jHLjWcQI&feature=share&lis..

[link]

2012. dec. 5. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ültesd le a gép elé, youtube, és egy Ismerős Arcok lejátszólista! Ha adsz egy idegen véleményére, akkor tedd meg ezt kérlek! :)

Ja, és Republic!

2012. dec. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!