Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Magyarországon meg lehet élni...

Magyarországon meg lehet élni zenészként?

Figyelt kérdés
2012. nov. 28. 19:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nagyon tehetséges vagy,persze.De ne gondolj olyan nagy sikerre itt magyarországon,átlagos kereset max.Talán még annyi se.
2012. nov. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én egy ideje elektronikus zenét komponálok, majd mikorra elég tehetséges leszek, kiadom a zeném a nagyvilágnak.

Egyébként van egy ismerősöm amerikában, ő ugyanazt csinálja mint én, de van egy kiadó, ami számonként 2-3 millió forintnak megfelelő dollárt ad neki. 4-5 hetente van új zenéje a kiadónál :D


Magyarország:

Itt mindenki a letöltőszoftvereket használja és élvezkedik a 192kbit/sec-es bitsűrűségen (vagy mégrosszabban, de az albumok annyira nem kelendőek. A zene mellett dolgoznod kell, sajnos ezt csak másodállásként lehet csinálni, kis plusz pénzért :/

2012. nov. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha elég befutott vagy, éppen nem halsz éhen, de olyan életszínvonalat ne várj ettől, mint amit külföldi előadók megengedhetnek maguknak. Itt tényleg csak másodállásként funkcionálhat a zenélés (szerintem).:)
2012. nov. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Persze, meglehet, de ahhoz sokat kell dolgozni, és nem valószínű, hogy majd tudsz venni egy jachtot. Annak kell zenésznek lenni, aki élvezi a zenét. Ez egy művészet, és zenésznek lenni egy életérzés.
2012. nov. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!