Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan szoktatok gyakorolni?...

Hogyan szoktatok gyakorolni? (gitár)

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy amikor elkezdek basszusgitározni akkor 3-4 percig gyakorolok, de utána elveszi valami a figyelmemet és elkezdek mást csinálni, de utána eszembe jut, hogy gyakorolnom kéne és elkezdek gyakorolni csak aztán megint elveszi valami a figyelmem és így tovább, de ha viszont van valaki mellettem, aki gyakorol velem, akkor akár reggeltől estig is tudnék gyakorolni, de nincs olyan ismerősöm, aki valamilyen hangszeren is játszik. Mit tehetnék, hogy hosszabb ideig tudjak gyakorolni?

2012. nov. 29. 18:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Tanulj számokat. Próbáld meg minél alaposabban, minél jobban belemenni a részletekbe, bizonyos részek (versék, refrének stb.) egyenkénti kigyakorlásába.
2012. nov. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 név9 ***** válasza:
nekem is basszusgitárom van :) általában kiválasztok egy zenét, ami tetszik, megnézem neten a tabokat és próbállom egyutt játszani a "zenekarral".
2012. nov. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
szerintem a gyakorlásnak kell hogy legyen egy felépített menete, ha csak félóra időd van rá naponta, akkor annyi, ha meg mondjuk 4óra, akkor annyi, de mindenképp meg kell tervezni, hogy mit akarsz csinálni. az hogy pötyögsz rajta, ezt-azt, meg ami eszedbejut, az a kezednek jót tehet, szokod a hangszert, de azzal nem fogsz előre jutni.
2012. nov. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 CLASSICAL GUITAR ***** válasza:

"A gyakorlásnak csak kezdete van, vége soha sincs."


Szendrey-Karper László

2012. dec. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nem egy okoskodó idézetre van szüksége, hanem válaszra, azokat velem együtt többen leírták.
2012. dec. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Itt van néhány gondolat, amit érdemes megszívlelni.

[link]

2012. dec. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 CLASSICAL GUITAR ***** válasza:

Érdekes, hogy Aktív Gitár simán ide írhatja a honlapját.

Amikor én ide írtam az enyémet,

engem rögtön kitiltással fenyegettek...

2012. dec. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Valóban érdekes.

Mivel nem láttam a honlapod, esetleg feltételezem, hogy gitároktatásról szól, és magad is ezzel foglalkozol, tehát egyfajta reklámként is felfogható, azaz kereskedelmi célú alapvetően.


Én nem foglalkozom semmi gitárral kapcsolatos üzleti tevékenységgel, nem reklámozok a honlapon (magamat se az előbbi okból), csak egy blog hírekkel, érdekességekkel, szakmai cikkekkel és hobbiból csinálomm.

De ha zavar, jelentsd be, gondolom, majd engem is megfenyegetnek, akkor jó lesz? :)

2012. dec. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Classical Guitar:

Még valami: ha elküldöd üzenetben a honlapod linkjét, nagyon szívesen felteszem az AKtív Gitárra ajánlóban és a magyar gitáros honlapok gyűjteményébe.

2012. dec. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 CLASSICAL GUITAR ***** válasza:

Kedves Aktív Gitár!


Én nem vagyok besúgó, semmit nem fogok bejelenteni!

Egyébként semmi bajom, és igazad van!


A saját honlapomat a későbbiekben megküldhetem,

de egyelőre csak olyan (saját) videók vannak rajta,

melyeket én magam sem tartok jónak, de jelenleg

nem tudok jobbat produkálni... (Ez az oka :)


A Te honlapod viszont jó!


Üdv: Classical Guitar

2012. dec. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!