Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Valaki megy a 2013. január...

Valaki megy a 2013. január 31-i Asking Alexandria koncertre Bécsbe?

Figyelt kérdés
2012. nov. 30. 19:22
 1/7 anonim ***** válasza:

yayyy én nagyon szeretnék,de sajnos nem mehetek :[

Kár,hogy MO-ra nem jönnek.Bár most majd ha megvan az új album,talán ellátogatnak ide is.Csak hát az a baj,hogy MO-n nem olyan ismert banda..és nem nagyon hívják őket ide fellépni.James válaszolt nekem twitteren,mert megérdeztem,hogy jönnek-e majd ide,és írta,hogy jönnének,de be kell őket szervezni.De most pár újságban láttam róluk posztert,matricát,cikket,úgyhogy úgy tűnik,kezdenek itt is ismertté válni,szerintem tuti,h majd hívják őket,és akkor nem kell kimenni Bécsig,és akkor gondolom sokkal többen el tudnak menni Magyarok közül :]

Bocsi,h hosszú lett:D

2012. dec. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja és egyébként szerveznek buszos utat a Magyarok erre a koncertre,szóval nem lennél egyedül :D keress rá google-ban vagy facebookon.mert facebookon van az eseméy.
2012. dec. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
halihóó. valaki küldene egy fb linket erről? mert én sehol sem találok, csak régit :S Köszönöm
2012. dec. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]


:]

2012. dec. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi,hogy válaszoltál:) Amúgy már Hegyalja bejelentette, hogy jönnek:) Egyébként elég sokan ismerik itthon is őket,csak nem volt aki leszervezze=/.Láttam, hogy már megjelent pár tini szennylapban, csak sajnos ennek is az lesz a vége, hogy 13 éves p*csák fogják a nyálukat csorgatni, mondván "jaj de cukik,helyesek"=//
2012. dec. 10. 17:48
 6/7 anonim ***** válasza:
ahh tudom nagyon jo alig varom mar hegyajat:-P hat igen en is attol felek h az lesz...de csak nem..:/
2012. dec. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
jön az AA mo-ra is, majd a Hegyalja fesztiválra június végén:)
2012. dec. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!